Zgłoszenia do Odpicuj Se Peceta

Potrzebujesz darmowej porady jak zmodernizować swój komputer?

Napisz do mnie. Wypełnij dokładnie poniższy formularz i wyślij.

Uzbrój się w cierpliwość. Nie na wszystkie zapytania odpowiadam. Część z nich jest podobna do porad, które już kiedyś przygotowałem i możesz je oglądnąć na moim kanale na YouTube, klikając w TEN LINK.

  • Zapytania bez podanego nicka z kanału YouTube – pozostaną bez odpowiedzi. Poświęcam swój prywatny czas dla Was, więc oczekuję, iż chociaż zasubskrybujecie mój kanał YT i stronę na FB w ramach rewanżu. Nie jesteś subskrybentem kanału na YouTube? Proszę bardzo, ułatwię Ci zmianę tego. Kliknij w link obok i zasubskrybuj:  VIDEO BLOG TECH.  Stronę FB znajdziesz na prawo w panelu bocznym. Daj Lajka. 
  • Zapytania bez podanych w miarę szczegółowych danych, odnośnie tego co już posiadasz, pozostaną bez odpowiedzi. Modernizacja w ciemno to nie modernizacja a wróżbiarstwo.
  • Nie odpisuję na zapytania typu: ” Za ile to mogę sprzedać”. Chcesz sprzedać swoje podzespoły? Przejdź tutaj: SKUP CZĘŚCI

 

Natomiast jeśli chcesz zmodernizować u mnie swój komputer – zaglądnij na TĄ STRONĘ a dowiesz się wszystkiego. Możesz także skorzystać z formularza zawartego na tamtej stronie, aby uzyskać szybszą poradę, nawet jak nie chcesz samej usługi i zakupu wykonać w mojej firmie.

 

 

Zgłoszenie do Odpicuj se PeCeta
Dodaj plik
 

 

Autor: VBT

Udpstępnij ten post
468 ad

Pin It on Pinterest

Share This