Budowa PC z Twoich części.

Internet jest rozległy, jest w nim masa sklepów które często oferują zróżnicowany pod względem jakości i ceny asortyment. Możesz nie czuć się zbyt pewnie składając samodzielnie komputer, możesz nie mieć kogoś, kto złoży Ci go profesjonalnie i do tego przetestuje przez kilka godzin pod obciążeniem. Wtedy zwracasz się do mnie.

Jeśli kupisz podzespoły gdzie indziej a chcesz, żebym to ja zbudował Ci z nich komputer - nie ma żadnego problemu. 

Oferuję fachowość, sumienność oraz dbałość o szczegóły. Możesz mi zaufać, bo każdego Klienta traktuję indywidualnie a nie hurtowo i pobieżnie jak większość firm na rynku.

Jestem kimś w rodzaju zegarmistrza, który każdy komputer traktuje z pasją, starannością i sumiennością. Między innymi dlatego też firmę prowadzę sam a nie zatrudniam pracowników, bo i tak każdą ich pracę sprawdzał bym osobiście. Nigdy nie wydałem niedopracowanego zestawu i komputera, jestem zadowolony z efektów tylko i wyłącznie w przypadku kiedy to ja osobiście wykonuję zlecenie od Ciebie od początku do końca. To nie z dziwactwa tylko z troski o jakość i Twoje zadowolenie. Oraz o to , żeby ktoś nie zawalił wypracowanej przez lata opinii o dokładności moich prac. Tym się szczycę i dlatego masz pewność, że każdy komputer opuszczający mój serwis jest dopracowany na maksimum. Czy to odnośnie kablologii, czy też przeprowadzonych testów, czy też pod względem ogólnej jakości usługi, która wcale nie jest droga.

Zapraszam do kontaktu.

 

Jeśli chcesz to zrobić osobiście - zapraszam do mojej siedziby. Dane i dojazd masz w zakładce KONTAKT.

 

Chcesz to zrobić zdalnie? Żaden problem. Oto instrukcja. Stosuj się do niej, a sprzęt otrzymasz szybko i bezproblemowo.

 1. Kontaktujesz się ze mną, pisząc na adres: vbt/at/vbtpc.pl  i w tytule maila podajesz: BUDOWA PC Z MOICH CZĘŚCI. Mogą być to zarówno części nowe jak i używane.
 2. W treści maila informujesz mnie, że chcesz abym zbudował Ci komputer z Twoich podzespołów oraz jeśli takowe masz, podajesz jakieś dodatkowe preferencje co do samej budowy komputera.
 3. Odpisuję Ci i czekam, aż Twoje podzespoły trafią do mojej siedziby. Adres znajdziesz w zakładce KONTAKT.
 4. Przy odbiorze przesyłki od Ciebie, zawszę robię protokół odbioru, aby uniknąć nieporozumień i niestety ale nieuczciwości niektórych ludzi, którzy próbują wmówić że wysłali więcej lub zupełnie coś innego niż doszło. Zakładamy wspólnie, że to co otrzymałem jest tym co wysłałeś. Nawet jeśli sprzęt ma inną specyfikację niż podawałeś lub różni się ilościowo, zakładamy że zmieniłeś zdanie tuż przed wysyłką i zapakowałeś inaczej niż było planowane.
 5. Rozpoczynam budowę ( wg kolejności przyjęć do serwisu) , która trwa przeważnie 1-2 dni. Potem 1-2 dni na testy zestawu ( jeśli jest OC to 3-5 dni ) i daję Ci mailowo znać, że zestaw jest gotowy. Wraz z tą informacją, wysyłam Ci PRO FORMA do zapłaty. Ile to kosztuje znajdziesz poniżej. Opłacasz PRO FORMĘ za usługę oraz zwrotny koszt transportu kurierem - 40 zł  i w momencie zaksięgowania środków na firmowym koncie, w ten sam dzień wysyłam Ci Twój sprzęt kurierską paczką ubezpieczoną i odpowiednio zabezpieczoną. 
 6. Jeśli wystąpi jakiś problem z częściami, okażą się uszkodzone itd, kontaktuję się z Tobą i ustalamy co dalej robimy.
 7. Jeśli mam coś dokupić do zestawu, bo przysłałeś niekompletne części, musimy to ustalić na poziomie pierwszego maila. Wtedy podam Ci, przed tym jak wyślesz do mnie sprzęt - koszt dodatkowy za podzespoły które będę musiał dokupić. Dopiero po akceptacji mailowej kosztów - wysyłasz sprzęt do mnie.

Wycena kosztów budowy następuje w dzień dostarczenia do mnie części, na podstawie cen ze sklepu internetowego X-Kom.

Nowe o wartości do 4000 zł

Koszt budowy komputera o wartości podzespołów  do  4000 zł. Podana cena jest ceną brutto.

300,00 zł

Nowe o wartości od 4001 zł do 5999 zł

Koszt budowy komputera o wartości podzespołów od 4001 zł do 5999 zł Podana cena jest ceną brutto.

350,00 zł

Nowe o wartości od 6000 zł do 7000zł

Koszt budowy komputera o wartości podzespołów od 6000 zł do 7000 zł Podana cena jest ceną brutto.

400,00zł

Nowe o wartości od 7001 zł do 10K zł

Koszt budowy komputera o wartości podzespołów od 7001 zł do 10 000 zł Podana cena jest ceną brutto.

450,00 zł
 • Cena budowy Pc, którego wartość przekracza 10K zł ustalana jest indywidualnie.
 • Zastrzegam prawo do doliczeń związanych z wykorzystanym materiałem lub częściami. Np. jeśli zabraknie taśm SATA w komplecie z płytą do podłączenia większej ilości dysków hdd lub ssd lub cdrw, na FV znajdzie się również cena za odpowiednią ilość taśm, które musiałem dołożyć. Powyżej kwoty 50zł konsultuję uprzednio ten dodatkowy wydatek z Klientem.
 • W przypadku montażu komponentów z RGB takich jak wentylatory, kontrolery RGB itd, doliczana jest dodatkowa opłata w przedziale 50-100,00 zł w zależności od złożoności projektu i ilości podzespołów z RGB

 

GWARANCJA

 • NA USŁUGĘ BUDOWY UDZIELAM 12 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI.
 • KOMPUTERY OCZYWIŚCIE NIE SĄ PLOMBOWANE.
 • PRZED WYDANIEM, KAŻDY KOMPUTER JEST TESTOWANY POD OBCIĄŻENIEM PRZEZ KILKA GODZIN ORAZ WYKONYWANE SĄ NA NIM KOMPLEKSOWE TESTY KAŻDEGO PODZESPOŁU, Z KTÓRYCH OTRZYMASZ RAPORT W POSTACI SZCZEGÓŁOWEGO PROTOKOŁU Z TEGO CO ZOSTAŁO WYKONANE WRAZ Z CZASEM TESTÓW.

 

Pin It on Pinterest

Share This