Zamówienia inne – części / akcesoria

Nie prowadzę typowego sklepu, nie trzymam zapasów magazynowych miliona produktów dostępnych na rynku. Nie gwarantuję najniższych cen ale i tak są one relatywnie niskie. 

Jeśli chcesz odebrać lub zamówić towar osobiście, zapraszam do mnie : KONTAKT.

 

Większość zamówień realizuję na zlecenie prosto od producenta bądź też dystrybutora czy to w Polsce czy też w Europie. Stąd czas oczekiwania może wynieść od 2 do kilkunastu dni. Zawsze przed przystąpieniem do realizacji, informuję Cię ile trzeba będzie czekać i dopiero po Twojej mailowej zgodzie, przystępuję do realizacji zamówienia. Generalnie jeśli towar pochodzi od polskiego dystrybutora, czas oczekiwania wynosi 1-3 dni jeśli mają go na stanach magazynowych. 

Po akceptacji wyceny, dokonujesz przedpłaty na podstawie PRO FORMA, którą Ci wystawiam i wysyłam drogą mailową. Po zaksięgowaniu wpłaty, zamawiam dla Ciebie podzespoły. Jak tylko dotrą do mnie, odsyłam je do Ciebie, lub bezpośrednio przekierowuję paczkę na Twój adres. ( Nie wszyscy dystrybutorzy umożliwiają takie rozwiązanie). Zawsze pamiętaj , że ustalona cena będzie powiększona o 20 zł za koszt przesyłki kurierskiej. Będzie to oczywiście wymienione na PRO FORMIE.

Towar otrzymujesz z FV lub paragonem, chyba że jest przekierowany bezpośrednio do Ciebie, w takim przypadku dowód zakupu przesyłam Ci mailem lub pocztą.

 

Aby otrzymać wycenę w przeciągu 1-2 dni roboczych, wypełnij poniższy formularz.

 

GWARANCJA

  • NA WSZYSTKIE CZĘŚCI, PODZESPOŁY I AKCESORIA UDZIELANA JEST GWARANCJA PRODUCENTA W DŁUGOŚCI TRWANIA OKREŚLONEJ PRZEZ NIEGO SAMEGO. PODSTAWĄ DO REKLAMACJI JEST FV LUB PARAGON, KTÓRY OTRZYMASZ PRZY ZAKUPIE I NA KTÓRYM PODANA JEST DŁUGOŚĆ GWARANCJI POSZCZEGÓLNYCH PODZESPOŁÓW.
  • REKLAMACJE MOGĄ  BYĆ REALIZOWANE ZA MOIM POŚREDNICTWEM LUB BEZPOŚREDNIO U PRODUCENTA - CO ZNACZNIE SKRACA CZAS SAMEJ REKLAMACJI.

 

Zamówienie części - wycena
 

Pin It on Pinterest

Share This