Jak zamówić u mnie komputer

To bardzo proste.

Jeśli chcesz to zrobić osobiście - zapraszam do mojej siedziby. Dane i dojazd masz w zakładce KONTAKT.

 

Chcesz to zrobić zdalnie? Żaden problem. Oto instrukcja. Stosuj się do niej, a sprzęt otrzymasz szybko i bezproblemowo.

 1. Wypełniasz formularz poniżej.
  1. Napisz do jakiej kwoty chcesz kupić komputer.
  2. Napisz do czego najczęściej go używasz  ( np. gry - jakie i w jakiej rozdzielczości , praca - jakie programy, inne wymagania). Lub wymień konkretne podzespoły, które chcesz mieć w swoim komputerze.
  3. Konieczna jest zaliczka w kwocie 20 zł ( w przypadku finalizacji zakupu u mnie - kwota za komputer pomniejszona będzie o zaliczkę, w przypadku rezygnacji z zakupu - zostaje u mnie a ja wystawiam Ci FV VAT lub paragon na jej kwotę - traktuj to jako opłatę za czas który poświęciłem na przygotowanie Ci oferty i dobranie optymalnych dla Ciebie podzespołów.
   1. UWAGA! W PRZYPADKU WYCENY BUDOWY KOMPUTERA Z CUSTOMOWYM CHŁODZENIEM CIECZĄ - KWOTA ZALICZKI TO 50 ZŁ! Czas spędzony na doborze tego typu akcesoriów i planowaniu układu to zazwyczaj kilka godzin.  
  4. Załączasz potwierdzenie przelewu zaliczki do formularza.
  5. Uzupełnij dokładnie dane kontaktowe, imię, nazwisko, telefon, mail. 
  6. Klikasz WYŚLIJ i czekasz na wycenę.
  7. Nr konta bankowego do zaliczek i wycen: 69 1140 2004 0000 3302 7654 1803

        2. Ja w ciągu 1-2 dni przygotowuję Ci specyfikację komputera, która dopasowana jest do Twoich potrzeb, które wymieniłeś w formularzu. Wysyłam Ci ją mailem.

 Z POWODU BARDZO DUŻEJ ILOŚCI ZAPYTAŃ, CZAS OCZEKIWANIA NA ODPOWIEDŹ MOŻE WYDŁUŻYĆ SIĘ DO KILKU/NASTU DNI ROBOCZYCH. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ, NA WSZYSTKIE NA PEWNO ODPOWIEM.

        3. Jeśli moja specyfikacja jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami - informujesz mnie o tym a ja wystawiam Ci FV Pro Formę za komputer, na jej podstawie Ty dokonujesz ustalonej wpłaty za cały komputer ( pomniejszonej o kwotę zaliczki ) oraz opłaty za wysyłkę kurierem - 20zł - 40zł w zależności od wartości sprzętu, a ja przystępuję się do kompletacji podzespołów, po tym jak pieniądze znajdą się na firmowym koncie.  Jeśli chcesz dokonać jakiś zmian - konsultujesz się ze mną mailowo a ja poprawiam specyfikację. Jeśli będzie ustalona już finalna wersja, postępujemy jak wyżej.

Komputery wysyłam również do krajów Unii E. , więc jeśli mieszkasz za granicami PL, nie ma z tym problemu. Przykładowa wysyłka do Anglii, paczki ubezpieczonej do 10.000 zł kosztuje około 160 zł.

4. Gdy komputer dla Ciebie jest już gotowy - informuję Cię o tym mailowo i komputer jest wysyłany pod wskazany adres kurierem, paczką ubezpieczoną, dobrze zapakowany i zabezpieczony, wraz z kompletem dokumentacji do podzespołów i fakturą lub paragonem.

 

I tyle 🙂

Jeśli składasz zamówienie osobiście, jak najbardziej możesz go odebrać osobiście.

 

GWARANCJA I INNE WAŻNE INFORMACJE

 • NA WSZYSTKIE NOWE KOMPUTERY ZAKUPIONE U MNIE -  UDZIELAM GWARANCJI PRODUCENTA, NA PODSTAWIE WYSTAWIONEJ PRZEZE MNIE FV LUB PARAGONU. CO TO OZNACZA? IŻ MASZ NA POSZCZEGÓLNE ELEMENTY ZESTAWU TYLE GWARANCJI, ILE UDZIELA NA NIE PRODUCENT. PRZEWAŻNIE OD 2-5 LAT.
 • KOMPUTERY NIE SĄ PLOMBOWANE.
 • WSZYSTKIE KOMPUTERY PRZED WYSYŁKĄ LUB WYDANIEM, SĄ DOKŁADNIE TESTOWANE POD OBCIĄŻENIEM PRZEZ KILKANAŚCIE GODZIN. ABY ZMINIMALIZOWAĆ JAKIEKOLWIEK PRAWDOPODOBIEŃSTWO UKRYTYCH WAD FABRYCZNYCH.  OTRZYMASZ RÓWNIEŻ PROTOKÓŁ Z PRZEPROWADZONYCH TESTÓW WRAZ Z INFORMACJAMI O OC -  JEŚLI TAKIE BYŁO WYKONYWANE, ORAZ ZALECENIAMI - JEŚLI TAKIE WYSTĘPUJĄ.
 • Bezwzględnie proszę sprawdzić stan komputera ( wypakować go ) w obecności kuriera. Spisanie protokołu ewentualnej szkody transportowej w terminie późniejszym, skutkuje odrzucaniem roszczeń przez firmy transportowe a co za tym idzie, również przez nas.
 • Czasami podczas montażu lub na etapie zamawiania części - zachodzi konieczność wymiany podzespołów na podzespoły  innego producenta o tej samej wydajności,  wynika to z niestabilnego od dłuższego czasu rynku pc, pandemii, braków i problemów z dostępnością. Jeśli zmiana nie wpływa na cenę ani wydajność wcześniej oferowanego w propozycji cenowej, wykonuję ją bez konsultacji. Jeśli wpłynie na cenę ( konieczność dopłaty lub brak możliwości znalezienia zamiennika - konsultuję to z Klientem )
Przedwstępne zamówienie komputera - bez zobowiązań.
Dodaj plik w PDF

Pin It on Pinterest

Share This