Rozstrzygnięcie konkursu Aorus – wyniki

I mamy listę laureatów, przesłaną przez Panów z Aorus Polska 🙂
Jeśli nie znajdziecie w niej swojego nazwiska, nie przejmujcie się. Zgłoszeń było prawie 500 a na otrzymanie tych słuchawek macie również szansę na kanale Blacka – będzie rozdawał jedną parę H1.

Prawidłowe odpowiedzi na pytania:
1. logo Aorusa to Sokół ( nie kura, nie ptok, nie orzeł, nie jastrząb – takie odpowiedzi padały 🙂 )
Nazwa nawiązuje do mitologii – egipskiego boga Horusa.
2. Aorus GTX 1080 Ti
3. Wasza twórczość własna, na którą nie ma ram 🙂

Gratulacje dla zwycięzców!

Słuchawki Gigabyte H1 otrzymuje:
– Artur Karaś
Słuchawki Gigabyte Fly otrzymują:
– Mateusz Piguła
– Łukasz Korab

Do ww laureatów wysłałem maila z prośbą o potwierdzenie. Mają na to czas do poniedziałku rano oraz podanie danych wysyłkowych. Jeśli tego nie uczynią, ich miejsce zajmą kolejni, wybrani w trybie doraźnym przez Aorus Polska.

A za kilka-naście dni kolejny konkurs, w którym będzie można wygrać klawiaturę mechaniczną, słuchawki gamingowe i duuuuuużą podkładkę pod klawiaturę i mysz. Bądźcie czujni!

#konkurs #Aorus #H1 #Fly #vbtpc #VideoBlogTech


Odpowiedzi na pytanie nr.3, naszych Laureatów:

Artur napisał:

FAKT „1 cecha” Design Aorus&Mercedes – nareszcie atrakcyjny niebanalny wygląd, całkowicie zmienione wzornictwo (charakteryzujące się tym, że powierzchnia karty graficznej Gigabyte ma matową tajemniczą czarną barwę, a skrzyżowane złącze „śmigieł” utrzymane jest w czarno – srebrnej kolorystyce, nad którym góruje tajemniczy Sokół (Horus). Aorus przyciąga swoim wyjątkowym wzornictwem niczym samochody Mrecedes! Nadmienię jedynie, że opony auta i wierzchnia część „smigieł” są ponacinane. Ten zabieg wpływa znacząco na komfort pracy i ciszy zarówno w przypadku auta i karty graficznej. Intrygujące? Dla bardziej dociekliwych wspomnę jeszcze, iż środkowe „śmigło” jest nieco wycofane, co umożliwia skrócenie konstrukcji karty. Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach!

FAKT „2 cecha” NEW Aorus&Mercedes – to prawdziwi bohaterowie naszych czasów i „złodzieje” elegancji, wyznaczają kierunek modingu. Projektanci obu rzeczy absolutnie wykazali się smakiem i kreatywnością. Powierzchnie naszych bohaterów są wygładzone, choć widzimy w fakturze karty Aorus i karoserii najróżniejsze załamania, to jedynie pozory, oba te produkty są megaopływowe, tną powietrze niczym skalpel, nie znajdziemy tu oporów podczas użytkowania, a jedynie ciszę. Dla bardziej pedantycznych powiem, że znajdziemy na środku karty wspomnianego lśniącego Sokoła – to logo firmy!:) Uważam, że logo Aorus idealnie zastąpiłoby logo Mercedesa, tworząc tym samym jedność obu produktów. Konkurencja może pomarzyć o takich ekskluzywnych „detalach”. Teraz zupełna bomba, trzymajcie się czegoś – oba te produkty to nie jakiś kosmos, one są dostępne naprawdę. To w najczystszej formie obłęd. Fakt:)!

FAKT „3 cecha” Detale Aorus&Mercedes – dopełnieniem i wisienką na torcie są pomarańczowe pociągnięcie farbą „spojlera” w karoserii grafiki – to odwrócone porównanie zostało celowo popełnione, gdyż jeden i drugi produkt wzajemnie się uzupełniają. W ten sposób karta przesiąka technologią i stylem mobilnym, a auto otrzymuje elegancję i smukłość grafiki, nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej zgranej pary naszych bohaterów. Pisząc o tym, ja po prostu wysiadam, wychodzę z siebie, staję obok i jest nas dwóch! Pierwszy z nas pędzi do sklepu po Gigabyte Aorus, a drugi w tym czasie leci do salonu Mercedesa!

FAKT „4 cecha” Marka Gigabyte Aorus&Mercedes – ponieważ obie firmy dla mnie to marki same w sobie, niczym legendarny mistrz karate Bruce Lee. Wszystkie ww. cechy Aorus&Mercedes to nic innego jak ciosy jakie zadawał legendarny mistrz. W filmie nikt nie podskoczył panu Lee, gdy uderzał swoją mocą i śmiertelną kombinacją ciosów, a jak któryś podskoczył jedynie dźwięk łamanych kości zobrazował z kim mają do czynienia. Podobnie jest z marką Aorus i Mercedes i ich cechami. Każda z nich jest mocna niczym pięść pana Lee. Można powiedzieć, że tworzą jedność, są produktami z przyszłości, teraźniejszymi Terminatorami. Marki łączy jedno, to produkty najwyższej jakości!

FAKT „5 cecha” Podsumowanie Gigabyte Aorus&Mercedes! nasi Bohaterowie i ich cechy to nie suche fakty wyssane z palca, to testy i nagrody, to w końcu nietuzinkowy wygląd i świeże spojrzenie na ciągle zmieniające się upodobania ludzi. Czy może być tu argument za wyborem innych produktów?


Mateusz napisał: 

Piękne logo Aorusa zawiera w sobie ptaka z otwartym dziobem. Ptakiem tym jest sokół. Moja interpretacja przedstawionego logo wygląda następująco:
sokół rozwiera swój dziób tuż przed atakiem podczas polowań. Jego ofiarą często jest bezbronny gołąb, który nie ma szans z napastnikiem.
Sytuacja ta w prosty sposób ukazuje nam przewagę kart z rodziny Aorus nad innymi – gołębie nie mają szans w starciu ze wspomnianym antagonistą, tak samo jak produkty konkurencyjne z tymi od Gigabyte, co wykazują benchmarki.

Logo jak najbardziej jest w moim guście i bardzo mi się podoba. Po części odzwierciedla ono mój charakter – zazwyczaj spokojny, czasem niebezpieczny.

Patrząc na mój komputer, który stoi tuż obok mnie, na biurku, widzę, że czegoś mu brakuje. Tym czymś jest jakiś bardziej agresywny akcent, coś, co doda charakteru mojemu zestawowi. Karta graficzna z rodziny Aorus na pewno by to zmieniła, więc prawdopodobnie niedługo takową zakupię :D.

 


 

 

Łukasz napisał:

Ujrzałem wtedy na niebie Horusa
Niezmienny znak Aorusa

Awatarem jego sokol potezny
Miazdzy wrogow swych niedoleznych

Gdy podzespoly Aorusa w PC’ie zainstalujesz
zaraz niezwykly boost wydajnosci poczujesz

W maszynie dumnie blyszczy na karcie podswietlany Iks
Zazdroscil ci bedzie go nawet ZAiKS

Drogi bracie, dobrze radze
wloz Aorusa, poczuj wladze!

 

Autor: VBT

Udpstępnij ten post
468 ad

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest

Share This