KONKURS KINGSTONA – nieuczciwy laureat – Informacje o unieważnieniu jednego ze zwycięzców.

 

Skontaktowała się ze mną redakcja czasopisma Komputer Świat zwracając uwagę, że odpowiedź Laureata – Pana Konrada Jankowskiego , jest plagiatem jednego z Ich artykułów, do którego link znajdziecie poniżej. Po weryfikacji okazało się, ze faktycznie, Konrad poszedł trochę na łatwiznę i dokonał plagiatu.
Zdecydowanie nie popieram takiego postępowania i je potępiam, szczególnie, że sam jestem wydawcą i dbam o swoje prawa autorskie. Więc jak widzicie nie warto kopiować gotowych tekstów z innych serwisów, stron itd, ponieważ jest to najzwyczajniej w świecie nieuczciwe i nielegalne.
Niniejszym, po konsultacjach jestem zmuszony unieważnić zwycięstwo Pana Konrada Jankowskiego. Na jego msc zostanie wybrana w najbliższym czasie kolejna osoba, która już mam nadzieję nie dopuściła się żadnego plagiatu ani oszustwa. Stosowną informację opublikuję na FB.

Od siebie dodam, że to przykre, gdyż włożyłem sporo pracy, czasu i energii w przygotowanie konkursu dla Was, załatwienia nagród, kontaktów z producentem itd, a dzisiaj dowiaduję się, że ktoś poszedł na skróty i skorzystał z gotowych treści, do których wyłączne prawo ma Komputer Świat. Do tego jestem w niezręcznej sytuacji, tak zwanej miedzy Młotem a kowadłem, bo jedynie pośredniczę w całym przedsięwzięciu a zamiast przyjemności z przekazania Wam nagród, muszę teraz świecić oczami.

Link do artykułu Komputer Świat , który podaję jedynie w celu informacyjnym, żeby każdy z Was mógł sam zweryfikować zaistniałą, jakże nieprzyjemną sytuację.

http://www.komputerswiat.pl/poradniki/sprzet/dyski-twarde/2017/12/przenoszenie-systemu-z-hdd-na-ssd.aspx

Przyjmijcie również moje przeprosiny za zamieszanie związane z tym konkursem, oczywiście dołożę w przyszłości wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.
R.

Autor: VBT

Udpstępnij ten post
468 ad

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest