Serwis – naprawy

Chcesz naprawić u mnie swój komputer? To bardzo proste. Do tego otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę i fakturę lub paragon.

Jeśli chcesz to zrobić osobiście - zapraszam do mojej siedziby. Dane i dojazd masz w zakładce KONTAKT.


Chcesz to zrobić zdalnie? Żaden problem.

Napisz do mnie maila na adres: serwis/at/vbtpc.pl i opisz swój problem a ja skontaktuję się z Tobą i podejmiemy dalsze działania.

 

Cena naprawy zależy od wielu czynników  i ustalana są indywidualnie z Klientem przed rozpoczęciem naprawy. Zaczynają się od 20 zł.

Do cen usług w miarę potrzeby i po uprzedniej konsultacji z Tobą, doliczane są ceny wymienionych podzespołów, które mogą wymagać wymiany. Nic nie dzieje się za Twoimi plecami, wszystko jest konsultowane z Tobą przed podjęciem działań mogących dodatkowo obciążyć Cię finansowo.

Nie decydujesz się na naprawę, bo jest na przykład nieopłacalna? Zapłacisz jedynie koszt diagnozy i ewentualnie przesyłki zwrotnej jeśli nie możesz odebrać osobiście ( 20 zł kurier )

Na wszystko otrzymasz fakturę lub paragon.

Na usługi udzielam przeważnie 12 miesięcznej gwarancji.


DLA FIRM

Oferuję umowy ramowe obejmujące konserwację Państwa sprzętu, okresowe przeglądy, pogotowie komputerowe z szybkim czasem dojazdu i naprawami na miejscu. Wdrożenia, integracje i wiele innych.

Zapraszam do kontaktu.

Pin It on Pinterest

Share This